Rüyada karnında kan görmek

Rüyada karnında kan görmek epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, yüzünün güleceğine, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, işlerinde yeni bir sayfa açacağına, hayatın rüya sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine, dinde olgunlaşacağına, beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine delalet eder.

Rüyada karnında kan gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız karşı cinsten biri sizi baştan çıkartmaya uğraşıyor.

Rüyada karnında kan görmek çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, sağlık sorunları dolu bir dönem geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada karnında kitle maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada karnında kemik görmek sevdiği kişilere yardım edeceğine, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına inanılır.

Rüyada karnında kurt görmek mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada karnında bebek görmek hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına rivayet eder.

Rüyada karninda bebegi görmek telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına, karşılaştığı sıkıntılardan ötürü kendisini toparlamakta çok güçlük çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada karnında altın görmek zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine delalet eder.

Rüyada karnında bebek kıpırdaması sağlık sorunlarının son bulacağına, problemlerini çözeceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.