Rüyada kavga eden hayvan görmek

Rüyada kavga eden hayvan görmek istek ve arzularının gerçekleşeceğine, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına delalettir.

Rüyada kavga eden hayvan gördüyseniz:

  • Kibarca içinde yer almazsınız olur biter, kendinize sorun etmeyin.

Rüyada kavga eden hayvan görmek hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, kız çocuğu için ise evin hanımının gelirinin artacağına delalettir.

Rüyada kavga eden iki ayı görmek durumunuzun iyileşeceğine ve maddi yönden güçleneceğinize, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına inanılır.

Rüyada kavga eden ayı görmek iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına işaret eder.

Rüyada kavga eden kadınlar bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, ele geçen kazancın allah yolunda harcanacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada kavga eden koç görmek uzlaşmaz bir tavır içinde olunması yüzünden fırsatların kişiden uzaklaşacağına, sorunların aşılacağına inanılır.

Rüyada kavga eden horoz onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kavga eden birini kurtarmak kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kavga eden iki kedi görmek istenmeyen bir yolculuğa, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.