Rüyada kedinin başkasını tırmaladığını görmek

Rüyada kedinin başkasını tırmaladığını görmek çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, kul hakkına girmeyeceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, başka kimselere de yardım edeceğine, daha iyi yerlere geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kedinin başkasını tırmaladığını gördüyseniz:

  • Bazı konularda tamamen ters istikamette gitmek durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada kedinin başkasını tırmaladığını görmek çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine ve aile hayatında uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir evliliğin kapılarını açacak çeşitli adımlar atılacağına, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada siyah kedinin tırmaladığını görmek aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine alamet eder.

Rüyada kedinin birini tırmaladığını görmek hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, sağlığının da yerine geleceğine işarettir.

Rüyada beyaz kedinin tırmaladığını görmek vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına alamet eder.

Rüyada bir kedinin seni tırmaladığını görmek sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine ve hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada kedinin tırmaladığını görmek iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, uzun süre cesaretini toplayamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedinin kendisini tırmaladığını görmek planların boşa gideceğine, kişinin bu yeni düzene kendisini adapte etmekte zorlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedinin seni tırmaladığını görmek ancak daha büyük çalışmalar yapmak için rüya sahibinden yardım isteyeceğine, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.