Rüyada kedinin tüylerinin yanması

Rüyada kedinin tüylerinin yanması kudret ve destek olacağına, kazanç getirecek büyük işlere girecek olan rüya sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına, tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, güzel ve mutlu günler görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kedinin tüylerinin yanması gördüyseniz:

  • Evde yapacağınız işler veya değişiklikler stresinizi azaltmanızı sağlayabilir.

Rüyada kedinin tüylerinin yanması kişinin çoğu kendi davranışlarından kaynaklanan bu durum için çözüm bulmak yerine kabullenip kendini daha da geri çekeceğine, böylece kazancın ve özgüvenin artacağına alamet eder.

Rüyada beyaz kedinin tüylerinin dökülmesi şartlarının da zenginleşeceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına delalet eder.

Rüyada kedinin tüylerinin dökülmesi zorlukların yaşanacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada kol tüylerinin alınması etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına, kötü günlerinin biteceğine inanılır.

Rüyada tüylerinin döküldüğünü görmek dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, kurulu düzeninin sürüp gideceğine işarettir.

Rüyada muhabbet kuşunun tüylerinin yolunması aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, boş yere korku duyulacağına işaret eder.

Rüyada bacak tüylerinin uzadığını görmek kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada tüylerinin dökülmesi aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments