Rüyada keklik ve yumurtasını görmek

Rüyada keklik ve yumurtasını görmek ağız tadını ve keyfini yitireceğine, aradığı kişiyi bulacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, düşlediği evliliğin gecikeceğine, insanların yolunu aydınlatacağına, bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, kimseye haksızlık etmeyeceğine, yalan söylemeyeceğine, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına alamet eder.

Rüyada keklik ve yumurtasını gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişi ya da grupların karakterlerini biliyorsunuz.

Rüyada keklik ve keklik yumurtasını görmek hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına tabir olunur.

Rüyada keklik ve yumurtasını görmek sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine, onunla üzülüp, ağlayacağına işarettir.

Rüyada başkasının yumurtasını almak allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, birbirlerine karşı anlayışlarının ve hoşgörülerinin azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karınca ve yumurtasını görmek aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına,  uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine yorulur.

Rüyada güvercin ve yumurtasını görmek kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, gelir elde edeceğine alamet eder.

Rüyada muhabbet kuşunun yumurtasını görmek yüzünün güleceğine, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, istediği herşeye kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz güvercin ve yumurtasını görmek korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine delalet eder.

Rüyada kaz ve yumurtasını görmek kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.