Rüyada kelebeğin kafaya konması

Rüyada kelebeğin kafaya konması yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına, asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına, yeni ve büyük başarı getirecek bir işe gireceğine, mutlu olacağı mesajlar geleceğine, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine ve daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına, başarıya giden yolların açık olacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine rivayet eder.

Rüyada kelebeğin kafaya konması gördüyseniz:

  • Gerek iş hayatınızda gerekse özel yaşamınızda ardı ardına olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Rüyada kelebeğin kafaya konması çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kelebeğin kuşa dönüşmesi adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine rivayet eder.

Rüyada kelebeğin üzerine konması kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Rüyada kelebeğin uçtuğunu görmek hayallerine kavuşacağına, sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz kelebeğin uçtuğunu görmek hayırlı işlere girileceğine, böylece daha büyük adımlar atılacağına, işlerin yoluna gireceğine delalettir.

Rüyada kelebeğin başına konduğunu görmek en umutsuz olduğu anda da allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, bu sayede tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına işaret eder.

Rüyada kelebeğin eline konduğunu görmek çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kafaya kusun kafaya sicmasi güvenilir kişilerle yola çıkılacağına, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.