Rüyada kendi cesedini görmek

Rüyada kendi cesedini görmek güzel gelişmeler yaşayacağına, hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına, kafasının rahatlayacağına, gönlünün rahata ereceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, ömür boyu sevgi içinde, huzurlu bir hayat süreceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, büyük atılımlar yapılacağına, elde edilen kazanç ve ulaşılan ün yüzünden kötü kişiler tarafından zor duruma düşürüleceğine inanılır.

Rüyada kendi cesedini gördüyseniz:

  • Alışılmadık alışkanlıklar geliştirebilirsiniz.

Rüyada kendi cesedini görmek kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına işarettir.

Rüyada kendi cesedini hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, yaralayacağına ve küstüreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi ölü cesedini görmek hayatının rast gitmeye başlayacağına, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına delalet eder.

Rüyada kendi cesedini taşımak ticaretinin büyüyeceğine, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine yorulur.

Rüyada kendi cesedini yakmak çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, çok daha büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracağına rivayet eder.

Rüyada kendi cesedini aramak yönetici makamına geleceğine ve kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına, her işinde hayırla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada insanın kendi cesedini görmek daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına, eğlenceli günler geçirileceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına rivayet eder.

Rüyada kendi cesedini gömmek işinde uzmanlaşacağına, zorluğa düşeceğine, zarara uğrayacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments