Rüyada kendi çocuğunun boğulduğunu görmek

Rüyada kendi çocuğunun boğulduğunu görmek haneden birinin ayrılacağına, evine huzurun ve bereketin geleceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, işleri engelleyen kişiler yüzünden büyük zararlara uğranacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi çocuğunun boğulduğunu gördüyseniz:

  • Ümit verici gelişmeler olmasına rağmen sizi tam olarak tatmin edecek neticeler alabilmeniz şimdilik zor olabilir.

Rüyada kendi çocuğunun boğulduğunu görmek karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, hatayı yapan kişi ile arasına bir süre mesafe koyacağın ve daha sonra bu kişiye yaptığı hatayı açıklayıp aynı hatayı tekrar yapmaması konusunda uyaracağına yorulur.

Rüyada kendi çocuğunun suda boğulduğunu görmek kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi çocuğunun denizde boğulduğunu görmek allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına, zarar etme riskini en aza indireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına delalettir.

Rüyada kendi çocuğunun havuzda boğulduğunu görmek girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, cesaretinin yerine geleceğine, bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğunun iple boğulduğunu görmek kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine ve maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğunun gölde boğulduğunu görmek gelecek yıllar için birikim yaparak daha rahat bir emeklilik dönemi elde edileceğine, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına inanılır.

Rüyada çocuğunun boğulduğunu aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kırgınların barışacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi boğulduğunu görmek kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.