Rüyada kendi dilinin kesilmesi

Rüyada kendi dilinin kesilmesi para sıkıntısından kurtulacağına, niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına, kötü noktalara geleceğine, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, bu ayrılıktan sonra maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına,sorunların üstüste geleceğine, kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, yıkılacağına yorulur.

Rüyada kendi dilinin kesilmesi gördüyseniz:

  • İstediğiniz şeyler varsa dile getirmeniz gerekiyor.

Rüyada kendi dilinin kesilmesi çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına inanılır.

Rüyada kendi dilinin uzadığını görmek helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, rahat geçinerek yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi dilinin kesilmesini görmek kısmetlerinin kapanacağına, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, üzüleceğine işarettir.

Rüyada kendi dilinin kopması yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, rahat yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kendi dilinin koptuğunu görmek anne babanın üzüntü duyacağına, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi dilinin kesildiğini görmek alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, kısa zamanda büyük bir tartışma içinde kalınacağına inanılır.

Rüyada dilinin kesilmesi çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine alamet eder.

Rüyada dilinin yırtılması çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, bu sayede yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.