Rüyada kendi gözünü siyah görmek

Rüyada kendi gözünü siyah görmek daha rahat şekilde tüketim yapacağına, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına inanılır.

Rüyada kendi gözünü siyah gördüyseniz:

  • Sizin fikirlerinizi açıklamanız gerekebilir.

Rüyada kendi gözünü siyah görmek sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada kendi gözünü kör görmek atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine, kötü haberler alınacağına tabir olunur.

Rüyada kendi gözunu görmek ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, darlık içine düşeceğine inanılır.

Rüyada kendi gözünü renkli görmek işlerinin bozulacağına, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi gözünü yeşil görmek kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına tabir olunur.

Rüyada kendi gözünü görmek ne demek iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, fikirlerinin can bulacağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına yorulur.

Rüyada kendi gözünü büyük görmek sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine, dertlerin dermanının bulunacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada kendi gözünü mavi görmek kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, çok daha fazla mesai harcayacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments