Rüyada kendi imzasını görmek

Rüyada kendi imzasını görmek sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, şansının ve bahtının döneceğine, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, zor zamanların geride kalacağına delalettir.

Rüyada kendi imzasını gördüyseniz:

  • Koşarak yürümek eğiliminizden vazgeçmelisiniz.

Rüyada kendi imzasını görmek gelecekte güzel günlere kavuşacağına, bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine, tüm arzularının yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada kendi imzasını atmak rüya sahibinin işlerinin açılacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, çok kazançlı adımlar atıp büyük paralar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının imzasını atmak hayatını yoluna sokacağına, sıkıntıya düşeceğine tabir olunur.

Rüyada ünlü birinin imzasını almak her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine delalettir.

Rüyada cumhurbaşkanının imzasını görmek iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının imzasını görmek mevkie edineceğine, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada peygamber efendimizin imzasını görmek bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, ona kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada imzasını görmek sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine, kazancının da azalacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments