Rüyada kendine yalan söylendiğini görmek

Rüyada kendine yalan söylendiğini görmek günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine, özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, zor bir duruma düşüleceğine, bir sebeple yeni bir yola başvurulacağına, malını, parasını ve işini kaybedeceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine delalettir.

Rüyada kendine yalan söylendiğini gördüyseniz:

  • Belli başlı bir netice almak istediğiniz durumlarda tavsiyelere kulak vermezsiniz.

Rüyada kendine yalan söylendiğini görmek girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yalan söylendiğini görmek kendisini keşfedeceğine, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına işaret eder.

Rüyada yalan söylendiğini öğrenmek maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada kendisine yalan söylendiğini görmek başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, karasızlık yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada birinin yalan söylendiğini görmek ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, duraklama yaşanacağına delalettir.

Rüyada size yalan söylendiğini görmek işinde terfi edeceğine, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada şarkı söylendiğini görmek makamını garantileyeceğine, kudret sahibi olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada ilahi söylendiğini duymak uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.