Rüyada kendini tabutta ölmüş görmek

Rüyada kendini tabutta ölmüş görmek kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, ona kol kanat gereceğine, sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, üstün başarılar alacağına delalettir.

Rüyada kendini tabutta ölmüş gördüyseniz:

  • Mevcut planlarınız istediğiniz sonuçları vermiyorsa, biraz sakinleşip olayları yeniden değerlendirmenizde fayda var.

Rüyada kendini ölmüş tabutta görmek sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendini tabutta ölmüş görmek problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine yorulur.

Rüyada kendini ölmüş olarak tabutta görmek bazı radikal kararlar alınacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tabutta kendini görmek muradınıza ereceğinize, büyük kazançlar elde edileceğine, herkesin şaşırtılacağına işaret eder.

Rüyada kendini tabutta taşındığını görmek anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına rivayet eder.

Rüyada kendini tabutta canlı görmek özellikle hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına inanılır.

Rüyada ölmüş annemi tabutta görmek günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, yaptığı çalışmaların boşa gideceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına yorulur.

Rüyada eşini ölmüş tabutta görmek sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, şansızlığın kırılacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.