Rüyada kendini yıldırım çarptığını görmek

Rüyada kendini yıldırım çarptığını görmek hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, kötü yollara gireceğine, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına, üzüleceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına yorulur.

Rüyada kendini yıldırım çarptığını gördüyseniz:

  • Duygularınızı kontrol etmeniz gerekiyor.

Rüyada kendini yıldırım çarptığını görmek büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, bu çalışmaya benzer sorunlu işleri çözmek için öne çıkacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına delalettir.

Rüyada birini yıldırım çarptığını görmek elde edilen nasibin artacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine delalettir.

Rüyada kendisine yıldırım çarptığını görmek makamının artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada yıldırım çarptığını görmek yanlış yatırımlar yapacağına, helal rızıklara kavuşulacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada kendini elektrik çarptığını görmek kazancının artacağına, hayatının da düzene gireceğine, kendisini geliştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendini cin çarptığını görmek tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tır çarptığını görmek çıkar için insanlara zulmetmeye, işlerin düzeleceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına yorulur.

Rüyada birine araba çarptığını övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments