Rüyada kına istemek

Rüyada kına istemek şansın ve bahtın da açılacağına, allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, hafifleyeceğine, şifa bulacağına, dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, durgun giden işlerin açılacağına, herkesin takdirinin toplanacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, eşler arasında bir soğukluk olacağına işaret eder.

Rüyada kına istemek gördüyseniz:

  • Sözlerinizi yerine getirmemeniz durumunda evinizi, yerleşimle ilgili konuları ya da ailenizi ilgilendiren başlıklarda problemler yaşanabilir.

Rüyada kına gecesinde geline kına yakmak alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada kına gecesinde kına yakmak sorunların bir bir çözüleceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, kazancının artacağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada kına gecesinde eline kına yakmak bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, kişininsessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kına üstüne kına yakmak kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, büyük maddi kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kına fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada el kına refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine ve dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayağına kına sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, işlerin daha kötüleşeceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kına yakınma doğruluktan ve hak yolundan da sapmayacağına, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments