Rüyada kırışık beyaz elbise giymek

Rüyada kırışık beyaz elbise giymek öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına, rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, imkânlarının çoğalacağına, hayat kalitesinin de yükseleceğine, ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin, kendi işine kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırışık beyaz elbise giymek gördüyseniz:

  • Biraz gerçekçi olun.

Rüyada kırışık beyaz elbise giymek yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına alamet etmektedir.

Rüyada kırışık elbise görmek örneğin; evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, mal ve mülk kaybı yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz kırışık gömlek görmek işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine işaret eder.

Rüyada kırışık takım elbise uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına delalettir.

Rüyada kırışık beyaz gömlek görmek anne baba kavgası ile uğraşılacağına, kazancın yar yarıya düşeceğine işarettir.

Rüyada beyaz kırışık perde görmek tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, para sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada kırışık el görmek atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına yorulur.

Rüyada kırışık kıyafet bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments