Rüyada kirli cam görmek

Rüyada kirli cam görmek olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına, ev sahibi olacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, sağlık sorunları yaşanacağına, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine ve sonunda da içindeki şeytana yenilerek, allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kirli cam gördüyseniz:

  • Hangi konuda olursa olsun alacağınız tekliflere kanmayın.

Rüyada kirli el eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine inanılır.

Rüyada kirli saç hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına işarettir.

Rüyada kirli su hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına delalettir.

Rüyada kirli göl uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada kirli ocak kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, çok mutlu olacağına, istediği herşeye kavuşacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, zarar edeceği bir işe gireceğine ancak etrafındaki kişiler sayesinde elindeki imkânların büyük başarılar kazandıracağına delalet etmektedir.

Rüyada kirli çaydanlık rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine tabir olunur.

Rüyada kirli süt görmek kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, geniş rızık elde edeceğine, ticarette başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada kirli oda temizlemek hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, mutlu zamanlar geçireceğine işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.