Rüyada kirli suda bebek görmek

Rüyada kirli suda bebek görmek alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına, yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, dertlerin sonlanacağına, büyük bir özgüven kazanacağına, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, çok yüksek mevkilerde bulunacağına, zorlukların artacağına, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına işarettir.

Rüyada kirli suda bebek gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri farkedebilir ya da yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Rüyada kirli suda bebek görmek çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada kirli suda bebek yıkamak yaşanan kötü durumların düzeleceğine, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine inanılır.

Rüyada kirli suda yün yıkamak geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada kirli suda kaybolmak kötü karakterli bir kadına, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kirli suda sürüklenmek başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, bu işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, yaptığı işlerde her zaman bir aksilikle karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada kirli suda fare görmek büyük işlere imza atacağına, işinde bol kazanç elde edeceğine, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına rivayet eder.

Rüyada kirli suda balık tutmak maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, kazancın yarı yarıya artacağına rivayet eder.

Rüyada kendini kirli suda görmek ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine, bu yüzden yeni bir yola başvurulacağına, endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments