Rüyada kırmızı timsah görmek

Rüyada kırmızı timsah görmek zenginlik getirecek adımlar atılacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, kazançlı bir işe girileceğine, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, sevilen bir işe ortak olunacağına, ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada kırmızı timsah gördüyseniz:

  • İlham veren fikirleriniz harika sonuçlar ortaya çıkmasını sağlayabilir.

Rüyada kırmızı timsah görmek uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına tabir olunur.

Rüyada timsah ve timsah yavrusu görmek ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, rüya sahibine hayır, mutluluk, başarı, bolluk, bereket ve huzur getireceğine işaret eder.

Rüyada dev timsah görmek içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada timsah yumurtlaması bunun da başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına, eski arkadaşlarla çok fazla görüşülemeyeceği gibi, yeni bir çevre edinileceğine yorulur.

Rüyada timsah tan kaçmak üzerine atılan kara bir lekeyle çok uzun süreler uğraşmak zorunda kalacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine delalettir.

Rüyada timsah yakmak daha da kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada timsah oynamak kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada timsah sevmek insanlara olan güvenini kaybedeceğine, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.