Rüyada kirpiğine rimel sürmek

Rüyada kirpiğine rimel sürmek şansının ve kısmetinin açılacağına, günlerinin güzelleşeceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine, eldeki imkanların giderek azalacağına, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, istediği ve hayal ettiği şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, zararların yakında telafi edileceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine ve geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kirpiğine rimel sürmek gördüyseniz:

  • Endişeleriniz nedeniyle ani kararlar alabilirsiniz.

Rüyada kirpiğine rimel sürmek hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, düşman malından yemeye tabir olunur.

Rüyada rimel sürmemek muradına ereceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, evlenme yolunda adım atacağına yorulur.

Rüyada rimel bakmak bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine işarettir.

Rüyada rimel sürmek dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine alamet etmektedir.

Rüyada rimel silmek zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada rimel sürmek ihya büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına, malını ve canını emniyete alacağına delalet eder.

Rüyada yeşil rimel sürmek bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına rivayet eder.

Rüyada erkeğin rimel sürmesi sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments