Rüyada koyu yeşil tül görmek

Rüyada koyu yeşil tül görmek umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, tövbe edeceğine, güzel gelişmeler yaşayacağına, özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada koyu yeşil tül gördüyseniz:

  • İlerlemek istiyorsanız maddi konularda daha gerçekçi olmalı veya gerçekçi planlar yapmalısınız.

Rüyada koyu yeşil göz görmek zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına inanılır.

Rüyada koyu yeşil ev görmek hayatının olumsuz yönde değişeceğine, kendisine olan güveninin artacağına, cesaretinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada koyu yeşil tül görmek kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına yorulmaktadır.

Rüyada koyu yeşil şal görmek sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada koyu yeşil gölde yüzmek istenen herşeye kavuşulacağına, kişinin korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına rivayet eder.

Rüyada koyu yeşil orman görmek sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine alamet eder.

Rüyada koyu yeşil çanta görmek dönülmez yollara gireceğine, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada koyu yeşil idrar yapmak emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, makamını garantileyeceğine, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.