Rüyada kulaktan su gelmesi

Rüyada kulaktan su gelmesi çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, sabit geliri olacağına, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, yalan ve riyayla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada kulaktan su gelmesi gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızda veya yaşadığınız yerde değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada kulaktan kıl rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine, aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına rivayet eder.

Rüyada kulaktan su gelmesi geçirilen zor günlerin unutulacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına rivayet eder.

Rüyada kulaktan diş çıkması yenisinin başlayacağına, sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına tabir olunur.

Rüyada kulaktan süt akması kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine ve bazı zamansız tartışmalar yaşanacağına, hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına yorulur.

Rüyada kulaktan çok kir çıkması irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, kötü karakterli bir kadına işaret eder.

Rüyada kulaktan kan almak eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına işarettir.

Rüyada kulaktan kıl kesmek aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine ve özellikle hatalara karşı çok fazla müsamahalı davranmayacağına tabir olunur.

Rüyada kulaktan ip çıkması bolluk içinde yaşamaya, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments