Rüyada külçe görmek

Rüyada külçe görmek borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, makamını garantileyeceğine, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, hem sevilen, takdir edilen kişi olacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, belaya ve derde düşeceğine, kazancın ikiye katlanacağına, dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine, şansının da açık olacağına delalet etmektedir.

Rüyada külçe gördüyseniz:

  • Duygusal bir konu, hayatınızı geliştirmenizi sağlayacak değişiklikler yapmanıza olanak tanıyacak esinlenmelere olanak tanıyabilir.

Rüyada külçe külçe altın çalmak kendisine yeni bir iş bulacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine inanılır.

Rüyada külçe külçe altın görmek yaşamına yeni bir yön vereceğine, yeni başlangıçlar yapacağına, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine işaret eder.

Rüyada külçe külçe altın bulmak geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine rivayet eder.

Rüyada külçe görmek takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına delalettir.

Rüyada altın külçe çalmak sonradan da bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olur duruma geleceğine, iki fikirlilik edip, karar vermekte güçlük çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada külçe altın tutmak çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına işarettir.

Rüyada külçe altın yemek maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada külçe altın satmak insanların yasa ve kedere boğulacağına, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments