Rüyada kürk giymek ne anlama gelir

Rüyada kürk giymek ne anlama gelir aile bireyleri ile hiç gereği yokken tartışılacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, kazancını bu kişiden elde edeceğine, bir gönül ilişkisine başlanacağına, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşmaya ve sevdikleri ile beraber olan rüya sahibinin huzurlu olacağına, maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği ve elde ettiği zaman büyük bir başarıya ve hayırlı kazançlara sahip olacağı şeyleri alacağına delalet eder.

Rüyada kürk giymek ne anlama gelir gördüyseniz:

  • Birlikte çalıştığınız kişileri anlamakta zorluk çekebilirsiniz.

Rüyada kürk giymek ne anlama gelir aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, moral bozukluğu yaşanacağına işaret eder.

Rüyada kürk giymek yeni bir işe geçiş yapılacağına ve bol paralı bir döneme girileceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada mor kürk giymek bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına delalet eder.

Rüyada kürk ceket giymek yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, yeni bir işe gireceğine inanılır.

Rüyada sarı kürk giymek kendisini kurtuluşa götüreceğine, uzun yıllar boyunca çekeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada pembe kürk giymek iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, hiç istemediği işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada uzun kürk giymek sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına ve böylece çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine tabir olunur.

Rüyada kırmızı kürk giymek başka başka yerlere seyahat edeceğine, eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.