Rüyada küs olduğum eltimi gördüm

Rüyada küs olduğum eltimi gördüm sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, ardından yeni bir iş bulunacağına, kısmetinin açılacağına, şans ve kısmet elde edeceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına, eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada küs olduğum eltimi gördüm gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerle yani ikametgahınızla ilgili bazı zorluklar, rahatsızlıklar görülebilir.

Rüyada küs olduğum eltimi gördüm yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada küs olduğum eltimi görmek dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine yorulur.

Rüyada eltimi dövmek elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş eltimi gördüm sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada eski eltimi görmek büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına tabir olunur.

Rüyada eltimi hasta görmek uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına yorulur.

Rüyada eltimi kaynımı görmek sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine ve uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına, birçok sıkıntıya maruz kalabileceğine alamet eder.

Rüyada eltimi gelinlikle görmek sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

2 yorum “Rüyada küs olduğum eltimi gördüm

  1. Küs olduğum eltim sürekli rüyama giriyor o benle konusmak istiyor ben konusmuyorum en son rüyamda geldiğinde hiç konuşmadı ne anlama geliyor

    • Habr-ül Menâm der ki,
      Görülen rüya rahatlığa, kararlara ve çabaya rivayet eder. Rüya yorumuna göre kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine; kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına; yapılan araştırmalar sayesinde olumsuz bir durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.