Rüyada lamba taktırmak

Rüyada lamba taktırmak cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına, kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, yaşamının her anlamda iyileşeceğine, dualarının karşılığını alacağına, uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine alamet eder.

Rüyada lamba taktırmak gördüyseniz:

  • Davet edildiğiniz bir yerde bir tatsızlık yaşamanız olasıdır.

Rüyada cam lamba görmek çok resmi görevlerde bulunacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına inanılır.

Rüyada lamba taktırmak sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına işaret eder.

Rüyada kristal lamba yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eve lamba almak nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine alamet eder.

Rüyada led lamba görmek sorun üstüne sorun yaşanacağına ve maddi açıdan çok kötü bir işe girileceğine, maddi kolaylığa ulaşacağına inanılır.

Rüyada lamba yakmak insanların takdirini kazanacağına, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işaret eder.

Rüyada lamba asmak çok kişi ile iş yapmanın hem avantajlarını hem de dezavantajlarını yaşayacağına, dolayısıyla da imkanlarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karanlıkta lamba daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.