Rüyada leğene sıçmak

Rüyada leğene sıçmak hayırlı bir yola girileceğine, mutluluktan havalara uçulacağına, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine, iş hayatında terfi alınacağına, yöneticilik koltuğuna oturacağına, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına delalet etmektedir.

Rüyada leğene sıçmak gördüyseniz:

  • Geçmişte kaçırdığınız veya kaybettiğiniz şeylere tekrar sahip olma şansı bulabilirsiniz.

Rüyada leğene sıçmak ağız tadına, neşeye, huzura ve sıhhate kavuşacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada leğene idrar yapmak sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına yorulur.

Rüyada mavi leğene çiş yapmak moralinin, keyfinin yerine geleceğine, manevi rahatlamaya erileceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına alamet eder.

Rüyada leğene su doldurmak görmek uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, ilerledikçe ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada leğene işediğini görmek güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına delalettir.

Rüyada leğene büyük abdest yapmak büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada leğene kaka yapmak kazanç ve kar getireceğine, büyük zararlara uğrama tehlikesini atlatacağına delalet eder.

Rüyada çeşmeden leğene su doldurmak sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.