Rüyada masa aramak

Rüyada masa aramak iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, çok iyi mevkilere geleceğine, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine delalet eder.

Rüyada masa aramak gördüyseniz:

  • Olan biten şeylerin keyfine varmaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada masa ve masa örtüsü görmek onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine işaret eder.

Rüyada boş masa maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, tatsızlıklar çıkacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada masa örtüsü sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada masa taşımak çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada masa yapmak maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine bakarak, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına işarettir.

Rüyada masa düşmesi yüzünün güleceğine, kısmetlerinin açılacağına, gelirin tükeneceğine delalet eder.

Rüyada masa satmak iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada masa aramak kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, herkesin sevdiği, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments