Rüyada memlekette gezmek

Rüyada memlekette gezmek kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine, ruhani önderlik yapacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, huzurunun artacağına, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine inanılır.

Rüyada memlekette gezmek gördüyseniz:

  • Size yaklaşan insanların hepsi iyi niyetli olmayabilir.

Rüyada memlekette yürümek maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, evliyseniz eşle iyi geçime işarettir.

Rüyada memlekette gezmek kişinin karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada kendini memlekette görmek sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, başarılı bir kişi olacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeni bir memlekette olduğunu görmek makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine işarettir.

Rüyada yabancı memlekette olduğunu görmek yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada kendini yabancı memlekette görmek hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, dayanışma ve sevgi içinde olacağına inanılır.

Rüyada kendini başka bir memlekette görmek üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada memlekette kar görmek mutlu olacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments