Rüyada merdiven yapılması

Rüyada merdiven yapılması çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, kafasının ve içinin rahatlayacağına, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, rızkının sonsuz olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, zahmetli işlerle uğraaşılacağına, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına rivayet eder.

Rüyada merdiven yapılması gördüyseniz:

  • Sadece kendinize güvenerek yapacağınız bir şey büyük beğeni kazanabilir.Eğer işi hafife almaz da üzerine giderseniz ilerde çok önemli olabilecek bazı gelişmeler başlayabilir.

Rüyada buz merdiven verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, gelirinin azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dik merdiven ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine, tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, bu yüzden çok büyük parasal sıkıntının kucağına delalet eder.

Rüyada merdiven diyadinnet işlerinin açılacağına, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına inanılır.

Rüyada merdiven den inememek kısmetsizlik yaşanmayacağına, çok büyük bir işin başına getirilmeye işaret etmektedir.

Rüyada merdiven inememek dertlerine derman bulacağına, hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine yorulur.

Rüyada merdiven almak sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri bu sayede ortadan kaldıracağına, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada merdiven kullanmak ruhani önderlik yapacağına, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada merdiven zıplamak kötü karakterli bir kadına, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments