Rüyada merdivene sıkışmak

Rüyada merdivene sıkışmak karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, bir sebeple büyük sorunların yaşanacağına, yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, hafifleyeceğine, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada merdivene sıkışmak gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda yararlı değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada merdivene yatmak gülmek suretiyle şifa bulacağına, inancından sapacağına alamet etmektedir.

Rüyada merdivene çiş yapmak rahata ereceğine, ferahlayacağına, işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada merdivene binmek kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına işarettir.

Rüyada dar merdivene çıkmak uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, bu olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına yorulmaktadır.

Rüyada merdivene kusmak rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine ve sevdiklerine düşman, düşmanlarına da dost olacağına, başarıya giden yollarını açacağına alamet eder.

Rüyada merdivene sıkışmak aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine rivayet eder.

Rüyada merdivene tırmanmak görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına işaret eder.

Rüyada tahta merdivene çıkmak çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments