Rüyada mezarda kalmak

Rüyada mezarda kalmak rüyayı gören kişinin, ferahlığa çıkacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, rızkından olacağına, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, ondan her zaman iyi haberler alınacağına, yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına ve mutluluğa ereceğine delalet eder.

Rüyada mezarda kalmak gördüyseniz:

  • Daha sonra, karşınızdaki insanın sevgisini kazanınca, onu kontrol etme isteğinizi dizginleyin.

Rüyada boş mezarda su görmek aradaki buzların eritileceğine, alınacak bir vefat haberi üzerine çok büyük üzüntü duyulacağına ve stresli bir ortama girileceğine rivayet eder.

Rüyada mezarda su görmek insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına delalettir.

Rüyada mezarda kalmak varsa tüm borçlarını ödeyeceğine, sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancınızın artacağına delalettir.

Rüyada ölü görmek mezarda yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna işaret eder.

Rüyada mezarda kar görmek borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına işarettir.

Rüyada mezarda sıkışmak hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, orada tatsız olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada mezarda saç görmek yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına delalettir.

Rüyada mezarda ölü dirilmesi ortak işlere gireceğine fakat bu insanların kendisini yarı yolda bırakacağına, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments