Rüyada mezarın üstünde altın görmek

Rüyada mezarın üstünde altın görmek manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, işlerinin daha da iyi olacağına ve ticaretinin de büyüyeceğine, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, kariyer sahibi olacağına, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada mezarın üstünde altın gördüyseniz:

  • Tanıştığınız yakın bir dostunuzun eğitim ile ilgili sorunlarını birlikte çözmek için hareket edebilirsiniz.

Rüyada mezarın üstünde altın görmek maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine rivayet eder.

Rüyada mezarın üstünde kan görmek evi yoksa ev alacağına, her geçen gün daha ünlü olunacağına ve çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine işarettir.

Rüyada mezarın üstünde olmak sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine yorulur.

Rüyada mezarın üstünde gül görmek hastalıkların sona ereceğine, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezarın üstünde durmak girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine delalet eder.

Rüyada mezarın üstünde su görmek ileride bu durumun ya da sorunun çok daha kötü bir hal alabileceğine, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına delalettir.

Rüyada bir mezarın üstünde oturmak sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, istediği herşeye sahip olacağına işaret eder.

Rüyada birini mezarın üstünde görmek kazançlı işlere yatırım yapacağına, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine ve suratının asılacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments