Rüyada müdürünün öptüğünü görmek

Rüyada müdürünün öptüğünü görmek işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına, atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına, yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine, umutlarının kendisine hayır getireceğine, heveslendiği işlerden allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına, kişinin becerilerinin farkına varılacağına böylece işinde terfi ettirileceğine, gün yüzü görmeyeceğine, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine delalettir.

Rüyada müdürünün öptüğünü gördüyseniz:

  • Bilişim, medya, halkla ilişkiler konularında olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

Rüyada müdürünün öptüğünü görmek sıkıntı ile geçimini sağlamaya, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına alamet eder.

Rüyada eski müdürünün öptüğünü görmek güzel sözler işiteceğine, çok büyük miktarda para elde edeceğine, bu para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada müdürünün elini öpmek böylece hayırlı bir yola girileceğine, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada müdürünün uyuduğunu görmek maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine rivayet eder.

Rüyada okul müdürünün eve gelmesi kalbinin küt küt edeceğine, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada müdürünün kızdığını görmek yeni iş teklifleri alacağına, ev içinde mutluluğun artacağına alamet eder.

Rüyada müdürünün hamile olduğunu görmek insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, yeteri kadar sağlıklı ve rahat olacak aşamaya yakın bir zamanda geleceğine tabir olunur.

Rüyada müdürünün evine geldiğini görmek insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.