Rüyada muhabbet kuşu yumurtasının kırıldığını görmek

Rüyada muhabbet kuşu yumurtasının kırıldığını görmek çok iyi mevkilere geleceğine ve çok saygın bir kişi olacağına, elindekilerle yetinmeyi bileceğine, yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine, hile ile mal elde etmeye, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına yorulur.

Rüyada muhabbet kuşu yumurtasının kırıldığını gördüyseniz:

  • Dışa yönelik davranışlarınız ile sempatik birisi olarak görünmek isteyeceksiniz.

Rüyada muhabbet kuşu yumurtasının kırıldığını görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada bıldırcın yumurtasının kırıldığını görmek rahat bir hayat süreceğine, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada güvercin yumurtasının kırıldığını görmek işlerinin açılacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına tabir olunur.

Rüyada tavuk yumurtasının kırıldığını görmek herşeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, yaptığı işlerde her zaman bir aksilikle karşılaşacağına işarettir.

Rüyada eve muhabbet kuşu getirmek işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, yapılan ahlaksız davranışlara işaret etmektedir.

Rüyada gri muhabbet kuşu görmek sorunlarından bu sayede kurtulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, ters giden durumların düzeleceğine, maddi konuların ferahlığa çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada muhabbet kuşu yaralamak çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına delalet eder.

Rüyada muhabbet kuşu işemesi kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments