Rüyada musluğun yanması

Rüyada musluğun yanması sağlık sorunlarının son bulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, hikmet sahibi olacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, üzüntülerin gideceğine, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, hakkında dedikodu çıkarılacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine alamet eder.

Rüyada musluğun yanması gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun bayanlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Rüyada musluğun yanması güzel günler için çalışılacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine tabir olunur.

Rüyada musluğun bozulması eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, ticarette çok başarılı olup, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada musluğun patlaması maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, bu kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına işaret eder.

Rüyada musluğun kapanmaması dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, üzüleceğine, bol rızık elde edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada musluğun su akıtması birçok konuda daha dikkatli olunacağına, rüya sahibinin hayatının en güzel günlerini yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada musluğun açık kalması muradının gerçekleşeceğine, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına yorulur.

Rüyada musluğun su kaçırması ticaretin büyüyeceğine, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine, borçlarının da kapanacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada musluğun açık olması hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, güzel bir evlilik yaşanacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.