Rüyada nişanlı birine aşık olmak

Rüyada nişanlı birine aşık olmak hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, ertelenen bir tatile çıkılacağına, bu sayede yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine delalettir.

Rüyada nişanlı birine aşık olmak gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz sizi seven kimselere yabancılaşmanız, onları görmeye bile tahammül edememeniz olasıdır.

Rüyada nişanlı birine aşık olmak toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada nişanlı birinin başkasına aşık olması kalabalık bir halı saha ise kişinin çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada aşık olmadığın birine aşık olmak etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, kişinin kazancının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada nişanlı birine görücü geldiğini görmek insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına ve gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine inanılır.

Rüyada güzel birine aşık olmak çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına alamet etmektedir.

Rüyada birine aşık olmak diyanet uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye delalet etmektedir.

Rüyada tanıdığı birine aşık olmak ağız tadının kaçacağına, umutların yıkılacağına, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, kem gözlü insanların uzaklaşacağına delalet eder.

Rüyada yabancı birine aşık olmak kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına işaret etmektedir.

2 thoughts on “Rüyada nişanlı birine aşık olmak

  1. Rüyamda tanıdığım bir kızın nişanlısıyla bir yere gidicez oturmaya alışveriş yapıyoruz o an kız geliyor ve nişanlısıyla kavga ediyor sonra çocuk yanıma geliyor ve vedalasiyor benimle sarıldım ona ve beni öyle öpüyor ki anlımdan resmen uykuda hissettim o öpücüğü.Daha sonra epey vakit geçiyor ben aynı marketteyim hâlâ bir bakıyorum geri geldi ve ben nişanı attım falan dedi kaç kez uyandım uyudum hep devamını gördüm anlamış değilim

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.