Rüyada öğretmen ile yemek yemek

Rüyada öğretmen ile yemek yemek allah’ın lütuflarını bulacağına, sıkıntılarının biteceğine, şansının açılacağına, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, insanların saygısının kazanılacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada öğretmen ile yemek yemek gördüyseniz:

  • Bir tartışma ya da rekabet ortamı beklenmedik şekilde memnuniyet verici sonuçlar doğurabilir.

Rüyada öğretmen ile yemek yemek yeni bir ortama gireceğine, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına rivayet eder.

Rüyada öğretmen olmayan birini öğretmen görmek işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, hata yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada öğretmen masası yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada öğretmen ile öpüşmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine delalet eder.

Rüyada öğretmen dayağı neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine ve ailesine de inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına tabir olunur.

Rüyada öğretmen görmek planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, çaresizliğinin büyüyeceğine, zahmetinin çoğalacağına işarettir.

Rüyada iki öğretmen görmek hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, hayatına bakacağına işaret etmektedir.

Rüyada öğretmen olmak satışların düşeceğine, darda kalacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Rahime

Rüyada eski bayan öğretmenimin evine gittim yemek yapıyor du arasıra ağzıma tıkıştırıyordu ve benimle birlikte bi kız öğretmenim daha geliyo

Anonim

Rüyada oğlumun ogretmeni benim evimde çay içip kahvaltı yaptık hem çay iciyordu öğretmen hemde çayın kesini yiyordu

Özgür

Ruyada masada yemek yiyoruz sağlı sollu oturan akrabam var karşımda ilk okul öğretmenim var yanımda oturan genç bir kız var aynı zamanda çayda içiyoruz akrabamin birine benide afyona gotururmusun diyorum bu arada afyonlu degilim

Özlem

Rüyamda masalar kurulmuş . Üniversite arkadaşlarım ve öğretmenlerim beyaz örtülü yemek masalarında oturuyorlar. Ben öğretmenlerin polduğu masaya oturuyorum . Ama aslında istediğim arkadaşlarımın masasına geçmek . Servis tabağına aparatif şeylergeliyor . Ben bu kadarla doymayacağımı düşünüp ekstra patates salatası gibi lezzetli görünen şeylerden de ekliyorum tabağıma. Ve öğretmenlerin masasından kalkıp arkadaşımın olduğu masaya geçiyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Zehra

Rüyamda öğretmenimle beraber okulun yemekhanesinden yemek aldığımızı ama bir yemeği öğretmenim kötü, sağlıksız dediği için almadığımızı gördüm. Ama ben sonra kötü olan yemeği almaya gittiğimi gördüm. Yemeği yediğimizi görmedim, sadece aldık ve bir masaya oturduk.