Rüyada ölen kişinin yüzünü görmek

Rüyada ölen kişinin yüzünü görmek eline haram para geçeceğine, tüm gözleri üzerinde toplayacağına, insanlar arasında iyi anılır olacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına, kolaylık elde edeceğine, işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, zor günlerin biteceğine yorulur.

Rüyada ölen kişinin yüzünü gördüyseniz:

  • Belli bir konuya yaklaşabilmek veya belli bir alanda ilerlemek için neler yapabileceğinizi gözden geçirmeli, gerekirse eski örneklemeleri ya da yöntemleri geride bırakmalısınız.

Rüyada ölen kişinin yüzünü şiş görmek bir şeyden sorumlu tutulduğuna, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölen bir kişinin yüzünü görmek yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölen kişinin yüzünü görmek eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, kendi dualarının allah katında kabul olacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine rivayet eder.

Rüyada ölen kişinin yüzünü kırmızı görmek bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölen kişinin yüzünü göstermemesi rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine yorulur.

Rüyada ölen kişinin yüzünü nurlu görmek girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada ölen kişinin yüzünü siyah görmek kolay yollardan kazanç elde ederek, yıpranmadan, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, insanlara olan güvenin artacağına inanılır.

Rüyada ölen bir kişinin yüzünü siyah görmek kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına ve borçlarını ödeyeceğine, anne babanın birbirine düşeceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments