Rüyada ölen kişiyi gelinlikle görmek

Rüyada ölen kişiyi gelinlikle görmek yaşamdan elini eteğini çekeceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına, mali anlamda rahatının yerinde olacağına, kurtuluşa kavuşacağına yorulur.

Rüyada ölen kişiyi gelinlikle gördüyseniz:

  • Hiç hesapta olmayan yolculuklara çıkabilirsiniz.

Rüyada ölen kişiyi gelinlikle görmek borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine, rahatsızlık vereceğine alamet eder.

Rüyada bir kişiyi gelinlikle görmek borçlarının kapacağına, kısa süre içinde engelleneceğine inanılır.

Rüyada evli olan kişiyi gelinlikle görmek bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada evli kişiyi gelinlikle görmek bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına hatta organ bağışında bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi gelinlikle görmek onlarla doyasıya vakit geçireceğine, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine işarettir.

Rüyada evleneceğin kişiyi gelinlikle görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine delalet eder.

Rüyada ölen eşini gelinlikle görmek sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, alınan borçların geri ödenemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada ölen anneyi gelinlikle görmek günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, baş ağrısı, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.