Rüyada ölmüş babanın ayağını öpmek

Rüyada ölmüş babanın ayağını öpmek sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına, musibetlerle karşılaşmayacağına, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, icat yapacağına, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş babanın ayağını öpmek gördüyseniz:

  • Kendi koşullarınızda diretebilecek pozisyondasınız.

Rüyada ölmüş babanın ayağını öpmek büyük oranda kazanç elde edeceğine, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş babanın ayağını yıkamak kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş babanın ayağını görmek elini haramdan uzak tutacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada babanın ayağını öpmek çok büyük başarılar elde edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına yorulur.

Rüyada ölü babanın ayağını öpmek zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, işlerin toparlanacağına, yeni bir ortaklık kurulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine alamet eder.

Rüyada babanın ayağını yıkamak sorunlarını halletmeyi bileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına alamet eder.

Rüyada babanın elini ayağını öpmek aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, yol kat edeceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin ayağını yıkamak insanlar hakkında yaptığı kötü yorumlar yüzünden yalnız kalacağına, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Perihan

Rüyamda rahmetlik babamın ayağının altını öpüyorum babamın bir tarafı felç olmuştu karşısında konuşamıyordum sadece Baba diyordum ayağının altını öpüyordum ambulans çağırın dedim babam sadece beni görmek istedi ben onu anlamadım