Rüyada ölmüş babasının elinde ekmek görmek

Rüyada ölmüş babasının elinde ekmek görmek dininden vazgeçmeyeceğine, kendisi paralayacağına, rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına, mutlu günler yaşanacağına, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş babasının elinde ekmek gördüyseniz:

  • Ufak tefek sakarlıklara karşı da dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada ölmüş babasının elinde ekmek görmek eğlenceli günlere kavuşacağına, parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına ve musibet dolu görüleceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş babasının elinde kuran görmek nimetin ve kazancın artacağına, güvenilir kişilerle yola çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş babasının elinde para görmek rüyayı gören kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine yorulur.

Rüyada ölmüş babasının elinde yılan görmek hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine işaret eder.

Rüyada babasının elinde tabanca görmek sevginin ve huzurun hâkim olacağına, rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına inanılır.

Rüyada ölmüş annenin elinde ekmek görmek isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş kişinin elinde ekmek görmek daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine delalettir.

Rüyada babasının ekmek yaptığını görmek kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, ancak bu durumlardan kurtulmak için çok doğru kararlar vermesi gerektiğine ve sadece bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

2 yorum “Rüyada ölmüş babasının elinde ekmek görmek

  1. Rüyami sabaha karşi ezandan önce gördüm 8 yıl önce ölen babam ekmek almaya gidiyor dışarida da yagmur var işe gidecekmis tamire verdigim ayakkabilarini israrla siruyor elinde taze ekmekle geliyor yine ayakkabiyi soruyor ben de icimden sanki başka ayakjabi yok diyorum

    • Habr-ül Menâm der ki,
      Rüyanız yaşama, arzulara ve kaliteye delalettir. Rüya tabirine göre yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına; yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına; her şeyin en kalitelisine sahip olacağına tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.