Rüyada ölmüş babaya yumurta yedirmek

Rüyada ölmüş babaya yumurta yedirmek ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, bazı sıkıntılar ve sorunlar yüzünden daha önce yarım bırakmak zorunda kaldığı çalışmaları tamamına erdireceğine, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, onlarla çok iyi vakit geçireceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, rüya sahibinin kazancının artacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş babaya yumurta yedirmek gördüyseniz:

  • Kendinizi bir an da farklı olayları anlamaya veya açıklamaya çalışırken bulabilirsiniz.

Rüyada ölmüş babaya yumurta yedirmek sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine ve bu sayede etrafındaki insanlardan çok büyük takdir toplayacağına, insanların yolunu aydınlatacağına yorulur.

Rüyada ölmüş babaya yumurta vermek çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına, her türlü başarıyı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada babaya yumurta vermek zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, belalardan korunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş babaya bal vermek kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş babaya su vermek çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine, güzel günlerle tanışılacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş babaya sinirlenmek maddi açıdan dibe vurulacağına, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş bir babaya su vermek onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş babaya havlu vermek zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments