Rüyada ölmüş babayı yatakta yatarken görmek

Rüyada ölmüş babayı yatakta yatarken görmek hisleri ile hareket etmesi yüzünden hatalara karşı açık olacağına, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, sorunların çözüme kavuşturulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, etrafındaki insanlardan destek görmeyeceğine, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine delalettir.

Rüyada ölmüş babayı yatakta yatarken gördüyseniz:

  • Bazı konuları kendinizi daha iyi hissetmenizi veya daha rahat hareket etmeyi sağlayacak şekilde çarpıtma eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada ölmüş babayı yatakta yatarken görmek sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birini yatakta yatarken görmek aksi takdirde çaresiz kalacağına, sonradan da bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olur duruma geleceğine işarettir.

Rüyada ölmüş babayı evde yatarken görmek malının artmasına, bereketlenmesine, malların artacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş babamı yatakta yatarken görmek hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına ve evde bayram havası eseceğine, içinin ve kafasının da rahat edeceğine inanılır.

Rüyada ölmüş babayı yatarken görmek yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine, tüm gözleri üzerinde toplayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş babayı hasta yatarken görmek onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş anne babayı yatarken görmek işlerinin bu yüzden aksayacağına, sıkıntılarının hafifleyeceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş babayı yatakta görmek deyim yerindeyse elinin döneceğine, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

2 thoughts on “Rüyada ölmüş babayı yatakta yatarken görmek

  1. Rüyamda kendimi denize bırakıyordum dalgalar beni oradan oraya atıyordu korkmuştum sonra büyük bir gemi çıktı karşıma içinde insanlar vardı ve tanıdığım birini gördüm gemide daha sonra korkuyla yere çıktım geceydi evime gitcektim anahtarım elimdeydi

  2. Rüyamda ölmüş olan babami yatakta yatarken gördüm, kucaginda da erkek bebek yatıyordu ben o bebegi kucagindan aldim.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.