Rüyada ölmüş bir tanıdığın elini öpmek

Rüyada ölmüş bir tanıdığın elini öpmek bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, maddi açıdan nefes alınacağına, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, emeklerinin boşa gideceğine, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş bir tanıdığın elini öpmek gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizdeki kişilere, akrabalarınıza, ortaklarınıza ya da çalışma arkadaşlarınıza biraz zaman tanımalısınız.

Rüyada ölmüş bir tanıdığın elini öpmek dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş tanıdığın elini öpmek karanlık geçen günlere güneş doğacağına, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile yapılacak bir işte çok iyi bir karar verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanıdığın bir adamın elini tutmak maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına, zarar edeceği bir işe gireceğine ancak etrafındaki kişiler sayesinde elindeki imkânların büyük başarılar kazandıracağına delalet eder.

Rüyada tanıdığın bir kadının elini öpmek yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, rızkının eksileceğine yorulur.

Rüyada tanıdığın birinin elini tuttuğunu görmek bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine yorulur.

Rüyada bir tanıdığın elini öpmek sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, içinin rahat edeceğine ve gözyaşının duracağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdığın kızın elini tutmak onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına alamet eder.

Rüyada tanıdığın bir erkeğin elini tutması kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments