Rüyada ölmüş birinin cesedinin çürümediğini görmek

Rüyada ölmüş birinin cesedinin çürümediğini görmek olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına, maddi olanakların kötüleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin cesedinin çürümediğini gördüyseniz:

  • Objektif olamamanız nedeniyle evdeki kişilerle sıcak saatler yaşayabilirsiniz.

Rüyada ölmüş birinin cesedinin çürümediğini görmek karalar bağlayacağına ve üzüntüden yataklara düşeceğine, çok büyük zenginliğe sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin çürümediğini görmek karlı yatırımlarının da kendisine büyük kazanç getireceğine, hayırsız bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş birinin cesedinin çürüdüğünü görmek eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, farklı iş kollarına ulaşacağına yorulur.

Rüyada ölmüş annenin çürümediğini görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, zor, kötü ve hasta günler geçireceğine delalettir.

Rüyada kendi cesedinin parçalandığını görmek uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, şerefli bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölen birinin çürümediğini görmek daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölünün bedeninin çürümediğini görmek ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, dürüst ve namuslu bir insan olduğu halde üzerine atılan bu yalan yüzünden insanların güvenini büyük oranda kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada cesedin çürümediğini görmek maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, muradına ereceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments