Rüyada ölmüş eşini asker olarak görmek

Rüyada ölmüş eşini asker olarak görmek kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine, borçlarının azalacağına, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, daha geniş rızık elde edeceğine, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, bu sebeple çok büyük sıkıntılara gireceğine ve işlerini toparlamak için kendisini yıpratacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş eşini asker olarak gördüyseniz:

  • Halledebileceğinizden fazla şeyin sözünü vermeniz zor durumda kalmanız veya karşı tarafı hayal kırıklığına uğratmanız anlamına gelebilir.

Rüyada ölmüş eşini asker olarak görmek eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine rivayet eder.

Rüyada eşini asker olarak görmek kime danışacağını bilemez olacağına, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, bol kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada eşini ölmüş olarak görmek manevi olarak ferahlayacağınıza, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birini asker olarak görmek kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, ancak daha sonra yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına delalettir.

Rüyada ölmüş eşini polis olarak görmek yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine işarettir.

Rüyada asker olarak ölmek fakirlikten kurtulacağına, mal mülk edineceğine, ev halkı arasındaki iletişimsizliğin de ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada asker olarak vurulmak kudret ve hidayet sahibi olacağına, borçlarını ödeyeceğine inanılır.

Rüyada asker olarak savaştığını görmek rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, bu sayede refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

3 yorum “Rüyada ölmüş eşini asker olarak görmek

  1. Esımın vefatı 2yıl oldu dun gece gordum benle evli degıl cocugu varmıs benaskerden donunce o bır yasında olcak dıyor bende 15 ay sonra gelecek dıyorum ıcımde bır bakıyorum askere tabur ısmı yazılı uzuluyorum adres nasıl ogrenecegım dıye cunkı benımle evlıdegıl.

  2. Rüyamda 2 sene önce kaybettiğim eşimi çok rütbeli bir asker kıyafetiyle gördüm çok yakışmıştı

    • Habr-ül Menâm der ki,
      Bu rüya elbirliğine, dirayete ve kısmete işaret eder. Rüya alimlerine göre yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine; daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına; kısmetlerinin çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine alamettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.