Rüyada ölmüş teyzeyi canlı görmek

Rüyada ölmüş teyzeyi canlı görmek çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, düşmanlarını alt edeceğine, herhangi zarara uğramayacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, bu sorunlardan ötürü neredeyse hastalanacağına ancak yakın bir zaman içinde bu sıkıntılarından kurtulması için allah’ın çok büyük yardım edeceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş teyzeyi canlı gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz kendi inatçılığınız yüzünden ilişkilerinizi tatsızlaştırabilirsiniz.

Rüyada ölmüş teyzeyi canlı görmek aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına, umutlarını kaybedeceğine, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına delalettir.

Rüyada ölen teyzeyi canlı görmek hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, lüks içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş teyzeyi öpmek makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, mutluluğunun da artacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş teyzeyi gülerken görmek bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş anneyi ve teyzeyi görmek maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş olan teyzeyi diri görmek kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, afiyette olacağına inanılır.

Rüyada teyzeyi ölmüş görmek bazı kişilerin yardımı olmaksızın, bu durumdan tek başına kalkamayacağına, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada ölmüş bir teyzeyi görmek yurtdışına gidileceğine, bu sayede birçok yeni bağlantı kurulacağına, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sude

3 gün önce kanserle başlayan hastalıklar yüzünden vefat eden teyzemi rüyamda gördüm gezmeyi fotoğraf çekmeyi çok severdi gezip elinde telefonuyla fotoğraflar çekiyorduk daha sonra bi anda tabutun içine girdi tabutun yanında bir delik vardı teyzemin yoğun bakımda gördüğüm hali gibi elinde telefon zar zor nefesle bir şeyler söylemeye çalışıyor ve elinde telefonla hala fotoğraf çekmeye çalışıyordu yardım istedim teyzem ölmedi lütfen yardım edin çıkaralım diye kimse beni duymadı ağlayarak uyandım

Melis

Rüyamda ölen teyzemi canlı gördüm ona sen öldün dediğimizde güldü sonra başka bir kuzenimle diğer teyzemin evinde ona bahçedeki yeşilliklerin yerini gösterdik

Irmak çelik

Teyzem 4 ay önce vefat etti rüyamda kızları yanımda biri gelip sana sarılmak istiyorum sana sarılınca anneme sarılıyor gibi oluyorum dedi bende tamam dedim bana sarıldığı sırada içerden teyzem geldi gayet canlı diri bir şekilde fakat hamileydi saçlarını sıkı bir şekilde toplamış gülerek yanımıza geliyordu ben aşırı şaşırmış bir durumda olayı annemlere anlatmaya giderken onlar işte yeniden ölür kısa süreli gibi bir şey diyolsr bende çok canlıydı artık dirildi bizimle falan diyordum

Muharrem

Rüyada doğum gunumde insanlar tarafından hediye aliyorum ve ayni zamanda ölmüş teyzemde yanımda otrub sohbetleşiyoruz

Muharrem

Teşekkür ediyorum

nur

teyzem 5/6 ay önce vefat etti rüyamda teyzemin evine ziyarete gidiyoruz teyzem apartmandaki merdivenlere 3 tane sandalye koyuyor ben annem ve teyzem orda oturuyoruz ben biraz alınıyorum bizi evine davet etmedide kapı önünde oturuyoruz diye evin kapısı acık bu arada annem yüksek sesle konuşuyor bende kızıyorum dairede herkes bizi dinliyor içeri girelim diye ben içeri girip bir yere gitmek için hazırlanıp makyaj yapmaya çalışıyorum(teyzemle annem küstüler teyzem yaşarken konuşmuyorlardı)

nur

teşekkür ederim