Rüyada ölü biri ile öpüşmek

Rüyada ölü biri ile öpüşmek huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine, kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, onların ahını alacak sözler edeceğine ya da hareketler de bulunacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, mutluluğunun, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, kısmetlerinin de kapanacağına inanılır.

Rüyada ölü biri ile öpüşmek gördüyseniz:

  • Etkili bir kişi, işyerinizde sizinle ilgili oluşan olumlu düşünceleri değiştirmek amacıyla harekete geçebilir.

Rüyada biri büyük biri küçük yılan görmek etrafındakiler tarafından kutlanacağına, evliliklerde de sudan bahanelerle çıkacak tartışmalara ve kişinin sinirlerine hakim olmakta zorlanacağı bir süreç yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada ayakkabı biri başka biri başka yeni insanlarla tanışacağına veya kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada biri siyah biri beyaz köpek görmek aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, ancak bu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, bu sorunun adından kendisini üzmeye çalışan ve sürekli sorun çıkaran bazı kişiler ile arasındaki bağları tamamen koparacağına yorulur.

Rüyada biri küçük biri büyük yılan görmek kem gözlere geleceğine, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada biri büyük biri küçük ayakkabı görmek rakiplerin her konuda fark atacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, kişinin hayatından yana hayır bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada biri yıkamak çok büyük atılımlar yapacağına, işlerinin kötüye gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada biri ile küsmek aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, çocukken kendisine aşılanan sorumluluk duygusu sayesinde daha genç yaşlarında bile mal, mülk, para ve makam sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü biri ile gitmek başındaki şanssızlıktan kurtulacağına, işinin en iyisi olacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.