Rüyada ölü birini taşımak

Rüyada ölü birini taşımak sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, rüyayı gören kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine, üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, büyük çabalar sonucu açılan kapıların teker teker kapanacağına, kişinin attığı adımların ve beklentilerinin sürekli boşa çıkacağına, mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, sağlığının bozulmayacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine delalet eder.

Rüyada ölü birini taşımak gördüyseniz:

  • Ani tepkiler vermemeniz veya aniden harekete geçmemeniz durumunda olaylar kendiliğinden çözülebilir.

Rüyada birini birini dövmek hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş birini ve yaşayan birini görmek en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, toplumdaki prestijinin de sarsılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birini öldüren birini görmek sivrilmek istese de uygun şartları elde edemeyeceğine, iş hayatında çok tanınan ve güvenilen biri olunacağına tabir olunur.

Rüyada birini birini öldürmek etrafındaki insanlara allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada birini döv dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine tabir olunur.

Rüyada birini kutlamak giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, olayların gidişatından ötürü çok üzüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birini anlatmak sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, her işinde iyilikle karşılaşacağına ve hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada birini uzaklaştırmak özellikle küskünlükler söz konusuysa barış sağlanacağına, sevdiklerini de koruyacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments